حساسیت شهید «مهدی باکری» به بیت‌المال فوق‌العاده بود
۹ام بهمن ۱۳۹۶ وب

حساسیت «آقا مهدی باکری» به بیت المال مسلمین فوق العاده بود/ ماجرای عصبانیت آقا مهدی به یک رزمنده!

سرتیپ پاسدار «علی اکبر پورجمشیدیان» معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامیامروز یک‌شنبه از دفتر خبرگزاری دفاع مقدس در استان آذربایجان شرقی بازدید کرد.

وی در گفت‌وگو با خبرنگار ام تک وب، با بیان خاطره‌ای از شهید «مهدی باکری» فرمانده لشکر «عاشورا» در دوران دفاع مقدس، اظهار داشت: در یکی از اردوگاه‌هایی که قرار بود رزمندگان برای عملیات جدید آماده شوند، یکی از نیروها با تانک نفربر به سرعت در حال تردد در منطقه بود و گرد و خاک شدیدی به راه انداخته بود که در این حین مهدی باکری سر رسید و از وی در خصوص علت این کار سوال کرد که متوجه شد آن رزمنده برای دریافت غذا از محل استقرار خود با نفربر به آشپزخانه رفته و برگشته است.

«سردار پورجمشیدیان» با اشاره به جدیت شهید «مهدی باکری» در حفاظت از بیت‌المال، تصریح کرد: زمانی که ایشان متوجه اقدام آن رزمنده شد به‌شدت با او عتاب کرد و خیلی عصبانی شد و پس از آن مسئولان قضایی را فراخواند تا با او برخورد کنند.

معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه با اشاره به تقوا و عدالت‌طلبی شهید باکری، عنوان کرد: زمانی که کار آن رزمنده برای تضییع بیت‌المال بالا گرفت و پرونده‌ای برای او ایجاد و قرار شد به دستگاه‌های ذی‌صلاح ارسال شود، شهید باکری به مأمور پرونده گفت: «حالا که اتفاقات اخیر را در پرونده درج کردید، این را هم بنویسید که مهدی باکری هم به آن رزمنده عتاب کرد و عصبانی شد تا اگر دادگاهی بود به این قضییه نیز رسیدگی کند تا حقی از کسی پایمال نشود».

وی با اشاره به تفاوت موجود در نگرش رزمندگان دفاع مقدس، افزود: اصرار «مهدی باکری» برای ثبت عتاب و عصابنیت در پرونده آن رزمنده، نشان از نگاه و منش خاص وی به رعایت تقوا در تمامی امور بود که با برخی نگرش‌های امروز ما تفاوت چشم‌گیر دارد و همین برخوردها بود که امثال آقا مهدی را از دیگران جدا می‌کرد.

انتهای پیام/


مطالب پیشنهادی